Jesteśmy leaderem technlogii programmatic w Polsce. Jako pierwsi rozpoczęliśmy działania programatyczne już w 2011 roku. W naszych strukturach znajduje się specjalistyczny dział zajmujący się kupowaniem powierzchni reklamowej w systemie programatycznym. Dzięki posiadaniu u nas w firmie trade desku jakim jest Accuen jesteśmy w stanie sami planować, emitować i zarządzać kampaniami kupowanymi w ekosystemie programatica. Nie zlecamy kampanii na zewnątrz – dzięki temu na bieżąco kontrolujemy emisję oraz założenia kampanii.

img1

Media

Korzystanie z kilku najpopularniejszych platform DSP umożliwia nam kupowanie powierzchni nie tylko na rynku polskim ale także zagranicznym. Współpracujemy również z największymi wydawcami – pozwala nam to prowadzić emisję kampanii na najpopularniejszych portalach. Dzięki systemowi opartemu o model aukcyjny jesteśmy w stanie dotrzeć do praktycznie każdego użytkownika internetu. Wykorzystanie dostępnych danych pozwala nam bardzo dokładnie dobrać odbiorców zarządzanej przez nas kampanii.

img2

Big Data

W ramach wykorzystywanych platform posiadamy certyfikowanych specjalistów, dedykowanych dla każdego Klienta. Dzięki temu zleceniodawca kampanii ma stały kontakt z osoba odpowiedzialną za jej emisję. Mamy również dostęp do wszelkich technologii, które sprawiają, że nasze kampanie wyróżniają się na tle standardowych emisji. Jesteśmy otwarci na oczekiwania Klienta dlatego proponujemy różne modele rozliczeń.

img3

Technologia

W dobie digital marketingu opartego o dane, pomagamy naszym Klientom wyselekcjonować oraz wykorzystać dane dostępne na rynku. Pracujemy zarówno w oparciu o dane 1st, 2nd. Jaki i 3rd party data. Budujemy dla naszych Klientów strategie wykorzystania danych pozwalające na realizację celów biznesowych w oparciu o wiedzę najlepszych specjalistów na rynku oraz dostępne technologie. Stale monitorujemy trendy na rynku, nowoczesne technologie oraz dostępne dane, analizujemy możliwości ich wykorzystania, przygotowując rozwiązania szyte na miarę.

Nasze motto to Clients First

Zaufali nam