Kim jesteśmy?

Globalną, ale opartą na lokalnych talentach, jedną z największych agencji marketingu efektywnościowego na świecie. Digital Resolution tworzy ponad 1400 specjalistów zrzeszonych w ponad 60 biurach na przeszło 50 rynkach. Z fantastycznego zespołu, prestiżowych klientów i solidnych partnerów, czerpiemy siłę, która pozwala nam prześcignąć inne agencje i obsługiwać topowe światowe marki, na najwyższym poziomie. Udaje nam się to, dzięki zespołowi wybitnych strategów – stale rozwijających się i wciąż dostarczających wysoce skuteczne rozwiązania. Ponad 20% naszej kadry to właśnie specjaliści od strategii poszukujący nowych dróg efektywnej pomocy klientom w rozwijaniu ich biznesów. Posiadamy najwyższy w branży wskaźnik satysfakcji klientów oraz bogate portfolio kampanii zwieńczonych sukcesami.

Nasz zespół

leszek

Kamila Kownacka

Chief Digital Officer

kamila.kownacka@omd.pl
leszek

Anna Elwart

Digital Strategy Director

anna.elwart@omd.pl
leszek

Piotr Stanoch

Digital Integration Director

piotr.stanoch@omd.pl
leszek

Olga Kret

Head of SEM

olga.kret@digitalresolution.pl
leszek

Małgorzata Pragacz

Head of Social Media

malgorzata.pragacz@digitalresolution.pl
leszek

Bartosz Woziwodzki

Head of Creative

bartosz.woziwodzki@omd.pl
leszek

Mariusz Jagielski

Traffic Manager

mariusz.jagielski@omd.pl

Naszym klientom oferujemy zawsze najnowsze technologie optymalizujące kampanie. Liczne nagrody zdobyte konkursach branżowych oraz prestiżowi Klienci, którzy nam zaufali są najlepszą rekomendacją do rozpoczęcia z nami współpracy.

Śledzimy zmieniające się otoczenie, jako pierwsi dostrzegamy potrzeby zmian. Dynamicznie implementujemy pomysły i wdrażamy innowacyjne technologie do strategii naszych klientów.

Naszą domeną jest nowatorskie podejście do planowania strategii mediowych, wytyczanie nowych dróg oraz szukanie niestandardowych narzędzi do optymalizacji kanałów komunikacji. Pionierskie zastosowanie technologii audience targerting RTB potwierdza naszą skuteczność w tych dążeniach.

Jesteśmy doświadczonym doradcą, który wspiera w zakresie strategii komunikacji. Nasze rekomendacje tworzymy i oceniamy mając na uwadze przede wszystkim osiągnięcie celów biznesowych Klienta ROI.

97

CLIENTS FIRST

97% zadowolonych klientów

Dla nas najważniejszy
jest Klient

Nasze motto to Clients First

Zaufali nam