© Copyright 2024 Digital Resolution

Poznaj zespół Resolution

Stawianie ludzi na pierwszym miejscu zaczyna się od poznania ich potrzeb. Dlatego Resolution jako firma angażuje się w tworzenie zróżnicowanego środowiska pracy. Jesteśmy dumni z bycia firmą zapewniającą każdemu równe szanse.

Usługi Case studies

Poznaj naszych ekspertów!

Nasz przepis na sukces?
Lubimy swoją pracę!

Adam Matwijczyk

Head of Performance

Ekspert w zakresie Performance, dla którego liczą się zarówno efekty, jak i dobre relacje. W barwach Resolution realizował efektywne kampanie dla takich marek jak PANDORA, McDonald’s, HP, Daimler, Nissan, Renault, Warner Bros, NIVEA. Wcześniej pracował także dla Orange, T-Mobile, Wonga, Volvo, KFC, Grupa Żywiec czy Netia.

Aleksandra Opala

Head of Communication

Entuzjastka mediów. Tworzy i realizuje strategie komunikacji w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram, YouTube, LinkedIn, Quora). Zdobyła doświadczenie pracując dla NIVEA, Philips, Walt Disney Company, Tic Tac, Jogobella, Biedronka, Książęce, Pandora. Trenerka psychologii reklamy i marketingu (ponad 200 h szkoleń).

Paweł Śmiechowski

Client Success Director

Jego specjalnością jest tworzenie strategii digital. Stawia na holistyczne podejście do planowania mediów oraz budowanie relacji. Pracował dla takich marek jak: Provident, McDonald’s, AkzoNobel, Bayer, UPC, Warta, iTaxi. Wspólnie z marką Tax Care zdobył brąz w konkursie Mix Awards w kategorii Performance Marketing (2019).

Malwina Kuźmińska

Performance Expert

Ekspertka z dziedziny Performance, która odpowiada m.in. za realizację i optymalizację działań nastawionych m.in. zwiększenie sprzedaży czy generowanie leadów. W trakcie swojej kariery zawodowej pracowała zarówno po stronie reklamodawcy (Bell), jak i agencji. Realizowała działania dla takich marek jak m.in. Semilac, Daimler, FedEx, Hankook, SodaStream czy Bayer. Jej specjalizacją jest poszukiwanie i wdrożenia innowacyjnych rozwiązań z obszaru performance.

Mariusz Jagielski

Head of Technology

Odpowiada za zespół specjalistów z zakresu online traffic oraz za definiowanie i monitorowanie kampanii, a także rozwój stacku technologicznego Agencji. Pracuje/pracował między innymi dla: Barbora, Bayer, Bosch, Getin Bank, Hortex, ING, Mercedes, Nissan, Provident, Reckitt Benckiser, Renault, UPC, Warner Bross, czy Wedel.

Paulina Orzechowska

Communication Expert

Z głową pełną pomysłów i bez kompromisów jakościowych tworzy oraz realizuje strategie komunikacji marketingowej w social mediach (Facebook, Instagram, Linkedin, TikTok) dla klientów z branży B2B i B2C. Ponad 10-letnie doświadczenie zdobywała, pracując m.in. dla takich marek jak Domino's, Kosmetyki AA, Galeria Młociny, Gillette, Old Spice, Always, Perfecta, 3M Polska, Mikomax, Cat’s Best.

Alicja Jaskulska

Biddable Expert

Kobieta rakieta! Swoje ponad 10 letnie doświadczenie zdobywała pracując dla klientów korporacyjnych, w tym także na rynkach zagranicznych. Specjalistka w zakresie wielu obszarów digital marketingu - google, programmatic, meta, tiktok, ceneo i allegro. Z wielkim entuzjazmem realizuje kampanie świadomościowe i performance. W codziennej pracy chętnie wykorzystuje automatyzację. Pracowała m.in. dla takich marek jak Tchibo, Renault, Delonghi Group, Jula, Accor Hotels.

Ewa Michalak-Suchenek

Social Media Expert

Agencyjny Paid Social Media Ninja. Zgłębia tajniki możliwości reklamowych na każdej platformie społecznościowej od Facebooka i Instagrama, przez TikToka, LinkedIna, po Pinteresta czy Twittera. Doświadczenie w prowadzeniu działań świadomościowych, jak i performance zdobywała pracując dla takich Klientów jak Kontigo, Tchibo, Bayer, Pierre Fabre, Enbio, Finea, eFaktor czy Foton Technik.

Arkadiusz Parzyszek

Head of Display&Video

Jest odpowiedzialny za planowanie i realizację działań w Programmaticu. Swoje doświadczenie, zarówno w kampaniach świadomościowych jak i performance zdobył, pracując dla takich Klientów jak Bayer, McDonald’s, NIVEA, Daimler, Reckitt Benckiser czy UPC. Ze swoich kompetencji najbardziej lubi pracę na platformach zakupowych.

Paweł Ważyński

Managing Director

Doświadczony Manager z zakresu Performance Marketingu. Trener Google, biddable media expert. Koordynował kilkaset kampanii sprzedażowych lub leadowych dla największych marek. Pracował m.in. dla: Aviva, Empik, UPC Polska, Polpharma, Bayer, Media Markt, Credit Agricole, Santander, LOT, Provident, Akzo Nobel, Barbora.

Generujemy sprzedaże, leady, a także branżowe nagrody:

Mixx Awards 2023

Brąz dla kampanii "Performance z dostawą pod same drzwi!” współtworzonej z Barbora.pl w kategorii Data driven & precision marketing

Agencja Digitalowa Roku 2022

Jakość realizowanych kampanii

Mixx Awards 2019

Złoto dla Grupy OMD: DOM MEDIOWY ROKU

Mixx Awards 2019

Brąz dla kampanii "Twoja firma z Tax Care" w kategorii PERFORMANCE MARKETING

Mixx Awards 2018

Brąz dla Pandora e-store w kategorii DIRECT RESPONSE AND LEAD GENERATION

Mixx Awards 2017

2x Złoto oraz 1X Srebro dla kampanii Launch Showmax w Polsce

Certyfikaty

Nieustannie dbamy o rozwój naszych umiejętności, by zapewniać klientom dostęp do najnowszej wiedzy i technologii. Nasi specjaliści zdobywają certyfikaty branżowe, w tym DIMAQ, a jako firma uzyskaliśmy status oficjalnego partnera Google oraz Facebooka. Jesteśmy również członkiem IAB.

Porozmawiajmy o Twoim biznesie!

Niezależnie od tego, czy chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak pracujemy, czy o swoim stacku technologicznym, czy po prostu chcesz rozważyć wejście na nowe rynki - zawsze chętnie porozmawiamy. W razie potrzeby możemy przeprowadzić audyt Twojej witryny, strategii mediowej, wykorzystywanych technologii, aby odkryć wartość, którą możemy dostarczyć Twojej marce od samego początku. Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz:

  • zwiększyć sprzedaż produktów w e-sklepie
  • pozyskać leady (formularz kontaktowy) dla swojego biznesu
  • zwiększyć współczynnik konwersji na www/LP dla dowolnego celu
  • wygenerować jakościowy ruch na stronie www/LP
  • przekierować większy ruch do sklepów stacjonarnych
  • zwiększyć efektywny sprzedażowo zasięg / zwiększyć rozpoznawalność