© Copyright 2024 Digital Resolution

Media napędzane smart insightami i technologią

Wiemy, co działa w Digitalu. Potrafimy w pełni wykorzystać każdy placement i zadbać o synergię działań online, aby zmaksymalizować ROI i zaangażowanie wokół marki.

Media

Zapewniamy maksimum wydajności dzięki autorskiej technologii. Dzięki sile negocjacyjnej sieci Omnicom mamy konkurencyjne ceny zakupu mediów. Skontaktuj się z nami, aby otrzymać skrojony na miarę i skuteczny media plan.

Strategia Digital

Zrealizujemy Twoje cele biznesowe tworząc kompleksową Strategię Digital. Zaplanuj z nami sukces swojej marki!

Czytaj więcej

Performance Marketing

Masz precyzyjne cele biznesowe? Osiągniesz je dzięki kampaniom nastawionym na efekt. Sprawdź, jak działa Performance Marketing!

Czytaj więcej

Search Ads

Pokażemy Ci, jak maksymalnie wykorzystać potencjał drzemiący w wyszukiwarce Google oraz w Bing/Yahoo czy Yandex (kampanie eksportowe). Realizujemy wszelkie cele biznesowe!

Czytaj więcej

Social Ads

Bądź tam, gdzie Twoi odbiorcy – na Facebooku, LinkedInie, TikToku czy Pintereście. Z nami w pełni wykorzystasz potencjał każdej platformy społecznościowej.

Czytaj więcej

Social Community

Bądź w stałym kontakcie ze swoimi klientami! Media społecznościowe są potężnym narzędziem, który ma wpływ na wizerunek Twojej marki i sprzedaż. O co warto zadbać?

Czytaj więcej

Display & Video

Twoje wskaźniki sprzedaży wzrosną z pomocą reklam na wielu platformach! Wykorzystując możliwości modelu Programatic, dopasujemy strategię do Twoich oczekiwań.

Czytaj więcej

Technologia

Technologia to teraz klucz do sukcesu. Łączymy synergię działań marketingowych, naszego know-how, autorskich narzędzi i najnowszych technologii z budową Twojego biznesu.

Analityka internetowa

To proces, który pozwala analizować zachowanie użytkowników odwiedzających witrynę. Dzięki danym zebranym za pomocą odpowiednio dobranych narzędzi, jesteśmy w stanie określić, co działa, a co nie. Jak to robimy?

Czytaj więcej

Monitoring kampanii

Żeby kampania digitalowa odniosła sukces, nie wystarczy wyłącznie jej skonfigurowanie. Należy na bieżąco monitorować jej skuteczność, a w razie potrzeby wprowadzać zmiany. Jakie korzyści zyskasz dzięki monitoringowi kampanii?

Czytaj więcej

Antyfraud – bezpieczny ruch

Nawet najlepiej zaplanowane kampanie narażone są na straty spowodowane przez oszustów reklamowych. Wykryj i zablokuj nieuczciwe reklamy, które marnują Twój budżet. Czy wiesz, jak zadbać o bezpieczeństwo kampanii?

Czytaj więcej

Atrybucja ścieżki konwersji

Tworzymy jedno źródło prawdy dotyczące analityki reklamowych kampanii digital. Realizujemy pomiar i analizę pełnej ścieżki klienta – od pierwszego kontaktu z reklamą do konwersji, na wszystkich kanałach i urządzeniach.

Czytaj więcej

Optymalizacja współczynnika konwersji

Nawet niewielkie zmiany przynoszą duże rezultaty. Narzędzia i techniki CRO generują większe zyski! Stworzymy hipotezy oparte o dane, przetestujemy i zoptymalizujemy stronę www bez angażowania Twojego działu IT.

Czytaj więcej

Data Management Platform

Przetwarzaj dane z kampanii digital w najbardziej skalowalnej, efektywnej i bezpiecznej hurtowni. Wykorzystaj ogromny potencjał technologii ekosystemu Google Cloud Platform i Big Query do zyskania przewagi nad konkurencją.

Czytaj więcej

Doradztwo

Niezależnie od tego na jaką formę współpracy się zdecydujesz, będziemy Twoim partnerem w digitalowym świecie. Poznaj naszą ofertę!

Konsulting

Zanim nasz interdyscyplinarny zespół specjalistów przystąpi do działania, wsłuchamy się w Twoje potrzeby, oczekiwania i wątpliwości. Doradzimy Ci najlepsze rozwiązania i przygotujemy plan wsparcia rozwoju firmy.

Czytaj więcej

Szkolenia

Potężna dawka wiedzy, inspiracja i motywacja do dalszych działań rozwijających Twoją firmę. Dzięki warsztatom jasno określisz swoje cele i z większą świadomością będziesz obserwować, co dzieje się u konkurencji. Z nami poznasz narzędzia marketingu internetowego, w tym także możliwości social media. Nauczymy Cię, jak skutecznie wykorzystać digital w biznesie, aby zwiększyć sprzedaż.

Czytaj więcej

Audyt

Sprawdź, co w reklamie Twojej firmy świetnie działa, a co wymaga jeszcze poprawy. Audyt efektywności to podstawa optymalizacji kosztów reklamy i szansa na większy zysk. Zbierzemy twarde dane, wyciągniemy wartościowe wnioski i wspólnie z Tobą poszukamy sposobu, by pomóc Twojej marce dojść do pozycji lidera na rynku.

Czytaj więcej

Jesteś gotowy?

Nasz ekspert pomoże Ci określić cele i wytyczyć strategię w digitalu, dzięki której rozwiniesz Twój biznes!

Porozmawiajmy!